Polish

Asystent /-ka Zarządu | ROTO-OKNA

O firmie
Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. W codziennej pracy wszyscy realizujemy główną zasadę Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Wynikiem tego wyjątkowego zaangażowania jest odznaczenie i tytuł Brązowa Budowlana Marka Roku 2016. Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie? Poszukujesz samodzielnego i odpowiedzialnego stanowiska? Jeśli tak, dołącz do nas! – czekamy na Twoją aplikację na stanowisko:
Asystent /-ka Zarządu
branża: Administracja biurowa
język obcy: niemiecki
region: lubelskie
miejsce pracy: Lubartów
Opis stanowiska:
  • wsparcie Zarządu w zakresie planowania i organizacji spotkań
  • przygotowywanie dokumentacji: protokółowanie, przygotowanie materiałów informacyjnych, prezentacji i podsumowanie spotkań w języku polskim, niemieckimi / lub języku angielskim
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych wewnątrz i na zewnątrz firmy w krajui za granicą
  • tłumaczenia oraz wsparcie językowe innych pracowników firmy
  • współpraca z innymi działami firmy oraz z centralą w Niemczech w zakresie sprawnego przepływu informacji
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe, mile widziani studenci V roku
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • doskonała organizacja pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • wysoka kultura osobista i językowa
Oferujemy:
  • ambitne i odpowiedzialne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku poprzez kontakt z centralą w Niemczech, zagranicznymi kontrahentami
  • stabilność zatrudnienia w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • kursy językowe w siedzibie firmy

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja.praca@roto-frank.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"