Polish

E-commerce Specialist ( Home& Design ) | Grupa LinguaJob.pl

O firmie Grupa LinguaJob.pl
Language Talent for Business Agency Nr: 6519
E-commerce Specialist ( Home& Design )
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: niemiecki
region: dolnośląskie
miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Nasz Klient to dynamicznie rozwijajaca się platforma sprzedażowa, proponująca designerskie meble i akcesoria, poszukuje sób z pasją do wzmocniena sprzedaży na rynek niemiecki.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • administrowanie i logistyka procesem sprzedażowym on-line;
  • wsparcie i obsługa kluczwych Klientów na rynku niemieckim;
  • komponowanie ofert sprzedażowych;
  • tłumaczenie i redagowanie opisów produktów.
Wymagania:
  • doskonała znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie;
  • zdolności transatorskie i copywritting;
  • wyczucie stylu i wyczuciu desingu na rynku wnętrzarskim;
  • umiejetność swobodnego nawiązywania kontaktu z klientem niemieckojęzycznym.
Oferujemy:
  • nasz Klient zapewnia pasjonującą pracę z najlepszym designem na rynku polskim;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • niemieckojęzyczny zespół i stały kontakt z osobami " native" i podnoszenie kompetencji językowych;
  • ciekawy system ddatkowych bonusów i benefitów.

Jeśli szukasz pracy w niestuzinkowym zespole w centrum Wrocławia, napisz do nas na adres: kandydat@linguajob.pl lub zadzwoń: + 48602744310.

Opowiemy Ci o szczegółach zatrudnienia, atutach oferty pracy i przedstawimy naszego Klienta.

Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym :)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"