Telefonicznej obsługi klienta niemieckojęzycznego | Minol ZENNER Sp. z o.o.

O firmie Minol ZENNER Sp. z o.o.
Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych, takich jak podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycia. Aktualnie poszukujemy pracowników do:
Telefonicznej obsługi klienta niemieckojęzycznego
branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta
język obcy: niemiecki
region: łódzkie
miejsce pracy: Łódz
Opis stanowiska:
  • codzienny telefoniczny kontakt z klientem niemieckim,
  • przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń awarii,
  • praca zmianowa zarówno w dni robocze jak i weekendy (dotyczy również nocy),
  • harmonogram pracy elastyczny, ustalany indywidualnie,
  • praca odpowiednia dla każdego niezależnie od wieku.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,,
  • przestrzeganie czasu pracy,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe świadczenia socjalne (karta multisport, fundusz socjalny),
  • umowa zlecenie lub o umowę o pracę (preferowana forma zatrudnienia),
  • stabilne stanowisko pracy w jednej z wiodących firm na świecie w branży,
  • nowoczesne stanowisko pracy w nowo oddanym obiekcie biurowym.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać  na adres:

Minol ZENNER Sp. z o.o., www.minol-zenner.pl
ul. Limanowskiego 179, 91-340 Łódź
lub na adres e-mail: w.stein@minol-zenner.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"