Polish

Customer Service Specialist with Czech | Grupa LinguaJOb.pl

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: Grupa LinguaJOb.pl
specjalizująca się w branży: Sprzedaż/Handel zagraniczny
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Customer Service Specialist with Czech

Branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta

Język obcy: czeski

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta czeskojęzycznego w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
  • Zarządzanie bazą potencjalnych i istniejących klientów;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • Realizacja zadań: migracje, development;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
  • Administrowanie systemem zamówień;
  • Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka czeskiego;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Zdolności sprzedażowe;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Entuzjazm i zaangażowanie;
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania;
  • Dyspozycyjność do współpracy w elastycznym wymiarze godzinowym.

Oferujemy

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;

Zapraszamy do przesłania CV na adres: kandydat@linguajob.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"