Polish

Grupa LinguaJOb.pl

Praca u NAJLEPSZYCH

Team Leader with Slovak | Grupa LinguaJOb.pl

O firmie Grupa LinguaJOb.pl
Dla naszego Klienta z branży Home & Living, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Team Leader with Slovak
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: słowacki
region: mazowieckie
miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Kontrola zgodności poziomu świadczonych usług z umowami
  • Praca nad doskonaleniem i standaryzacją istniejących procesów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • min. 3-letnie doświadczenie w  księgowości
  • biegła znajomość języka słowackiego
  • preferowane doświadczenie w pracy w sektorze SSC/BPO
  • elastyczność i umiejętność adaptacji w szybko zmieniającym się otoczeniu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej korporacji
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • realne możliwości rozwoju
  • samodzielną i ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy dla międzynarodowych klientów
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"