Polish

Grupa LinguaJob.pl

Praca u NAJLEPSZYCH

Specjalista e-Commerce (rynek słowacki) | Grupa LinguaJob.pl

O firmie Grupa LinguaJob.pl
Dla naszego Klienta, lidera na rynku Home&Living, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista e-Commerce (rynek słowacki)
branża: Internet / E-Commerce
język obcy: słowacki
region: mazowieckie
miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

  • Tworzenie i redagowanie tekstów
  • Tłumaczenie tekstów z języka polskiego na słowacki
  • Relacje z mediami
  • Planowanie i wdrażanie działań content marketingowych
  • Poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku i ich realizacja
  • Nawiązywanie oraz koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Monitoring mediów, przygotowywanie raportów i analiz
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka słowackiego w mowie i w piśmie (preferowany native speaker)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie, znajomość j. czeskiego będzie dodatkowym atutem
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z mediami (PR, dziennikarstwo)
  • Umiejętność tworzenia tekstów, lekkie pióro
  • Doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na słowacki
  • Znajomość rynku mediów na Słowacji i zasad ich funkcjonowania
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint
  • Komunikatywność
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: kandydat@linguajob.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"