Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Praca u NAJLEPSZYCH

Jak szukasz pracy?

Profil firmy

PracaWita.pl jest nowym, dynamicznie rozwijającym się portalem ogłoszeniowym, pozwalającym szybko i sprawnie znaleźć pracę oraz pracownika.
Głównym założeniem portalu jest stworzenie szerokiej bazy ofert pracy i CV osób poszukujących pracy, oraz udostępnienie jej bezpłatnie wszystkim użytkownikom.
Portal został przygotowany w taki sposób, aby był bardzo przyjazny dla ludzi, z intuicyjną obsługą pozwalającą na zaoszczędzenie czasu. Oprócz tego można skorzystać z forum pracy wymieniając się doświadczeniami z szeroką rzeszą ludzi pracy, kalkulatora płac, kreatora CV oraz wielu innych możliwości.
Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

www.pracawita.pl

Profil firmy

Praktyki.edu.pl to dynamicznie rozwijający się agregator z ofertami praktyk, staży oraz pracy dla studentów. Serwis zbiera i kategoryzuje oferty z największych polskich portali pracy co w łatwy sposób umożliwia studentom odnalezienie interesujących ich ogłoszeń.

Dane kontaktowe

www.praktyki.edu.pl

Profil firmy

Najlepsze oferty pracy w Polsce.

www.punktpracy.pl

Dane kontaktowe

Profil firmy

Stowarzyszenie Francja-Polska rozwija się w oparciu o sukces Stowarzyszenia Absolwentów Studiów Master HEC/SGH określonego przez prof. Jana Krysińskiego w raporcie dla CNE jako \"ewenement na skalę kraju\".
Główną ideą rozszerzenia zakresu działalności było stworzenie silnego Stowarzyszenia, reprezentującego ponad 10.000 absolwentów wszystkich studiów i programów francuskojęzycznych w Polsce.

Dane kontaktowe

www.afp.org.pl

Profil firmy

Studenckie Biuro Karier Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. J. Ziętka oraz cała społeczność akademicka pragnie zaprosić Państwa do udziału w V Śląskich Spotkaniach z Biznesem, które odbędą się 22 listopada br. w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. gen. J. Ziętka w Katowicach.

Dane kontaktowe

www.swsz.pl